AKTUALNOŚCI

Wesołych Świąt


18.12.2018r

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

czytaj więcej

Współpraca z firmą memsstar Limited


12.11.2018r

Z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą memsstar, wiodącym dostawcą urządzeń do trawienia i osadzania warstw w przemyśle półprzewodnikowym i MEMS.

Od 2003 roku memsstar jest wiodącym w Europie dostawcą procesów i urządzeń do wytrawiania i osadzania w procesach półprzewodnikowych, MEMS i technologii pokrewnych. Firma wprowadza najlepsze w swojej…

czytaj więcej

RODO


22.05.2018r

Szanowni Klienci,

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

czytaj więcej

II Ogólnopolskie Seminarium Mikrotomografii Rentgenowskiej - Warszawa 24.05.2018


16.05.2018r

Firmy Comef oraz Bruker mają przyjemność zaprosić Państwa na II Ogólnopolskie Seminarium Mikrotomografii Rentgenowskiej, które odbędzie się na Wydziale Nauk o Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Warszawie w dniu 24.05.2018r.

W programie przewidziane są prezentacje przedstawicieli firmy Bruker przybliżającę technikę mikrotomografii rentgenowskiej oraz jej możliwych aplikacji. Ponadto, prezentacje dotyczące swoich…

czytaj więcej

" Świat przyrody malowany elektronami" - wystawa fotografii naukowej - Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie 22.04.2018 - 10.09.2018


20.04.2018r

22 kwietnia w Mikołowie-Mokrem, na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego odbędzie się uroczyste otwarcie plenerowej wystawy fotografii naukowej pod hasłem: „Świat przyrody malowany elektronami”, której organizatorem jest Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie we współpracy z Wydziałem Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego i pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Wystawę będzie można zwiedzać…

czytaj więcej

WIELKANOC 2018


28.03.2018r

Niech nadchodzące Święta Wielkiejnocy przyniosą Państwu same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

czytaj więcej

20 Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB - Warszawa 14-16.03.2018


07.03.2018r

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że firma Comef będzie obecna podczas tegorocznych, Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych „EuroLab”, które odbędą się w dniach: 14.03-16.03 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ulicy Marsa 56c.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (miejsce D14) i podzielenia się swoimi…

czytaj więcej

Wesołych Świąt


15.12.2017r

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę, a także złożyć życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku

Z wyrazami szacunku

Zespół COMEF

czytaj więcej

Warsztaty XPS


20.10.2017r

COMEF we współpracy z firmą Thermo Scientific organizuje spotkanie, poświęcone tematyce rentgenowskiej spektroskopii fotoelektronów (XPS). Podczas prezentacji uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje technika XPS oraz wymienić się spostrzeżeniami, zarówno ze specjalistami firmy Thermo Scientfic, jak i innymi użytkownikami urządzeń XPS.

czytaj więcej

XVI International Conference on Electron Microscopy - Jachranka k. Warszawy 10-13.09.2017


28.07.2017r

Z przyjemnością informujemy, że firma COMEF została złotym sponsorem "XVI Międzynarodowej Konferencji Mikroskopii Elektronowej" organizowanej przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Polskie Towarzystwo Mikroskopii oraz Komitet Nauk o Materiałach Polskiej Akademii Nauk.

Konferencja ta odbędzie się w dniach 10-13.09.2017 w Hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy, gdzie zlokalizowane będzie nasze…

czytaj więcej

6th Polish Forum SMART ENERGY conversion & storage - Bukowina Tatrzańska 6-9.09.2017


18.07.2017r

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska zlokalizowanego w Hotel Bukovina podczas  6-go Polskiego Forum Smart Energy Conversion & Storage.

Konferencja odbędzie się w Bukowinie w dniach 3-6 września 2017. Współorganizotami konferencji są Polskie Stowarzyszenie Wodoru i Ogniw Paliwowych oraz Akademia Górniczo-Hutnicza AGH.

czytaj więcej

XIVth International Conference on Molecular Spectroscopy – Białka Tatrzańska 3-7.09.2017


17.07.2017r

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska firmy COMEF podczas „XIV Międzynarodowej Konferencji Spektroskopii Molekularnej”, która odbędzie się w dniach 3-7.09.2017 w Białce Tatrzańskiej.

  

Do zobaczenia!

czytaj więcej

9th Workshop on Scanning Electrochemical Microscopy (SECM) and Related Techniques – Serock k. Warszawy 13-17.08.2017


10.07.2017r

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z firmą AMETEK Advanced Measurement Technology, zostaliśmy sponsorem warsztatów pt. „Scanning Electrochemical Microscopy (SECM) and Related Techniques”, które odbędą się w Serocku k. Warszawy w terminie 13-17.08.2017.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska zlokalizowanego w Hotelu „Pan Tadeusz”, gdzie będzie można porozmawiać ze Specjalistami, zarówno…

czytaj więcej

Współpraca z firmą Point Electronic GmbH


07.07.2017r

Z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą Point Electronic GmbH, dostawcą urządzeń elektronicznych i oprogramowania do skaningowych i transmisyjnych mikroskopów elektronowych.

Firma produkuje systemy akwizycji obrazów i sterowania, układy EBIC, EBAC/RCI, analizatory powierzchni. Istotną grupą produktów są również akcesoria do mikroskopów, takie jak panele sterujące, kamery, detektory BSE. Firma…

czytaj więcej

WIELKANOC 2017


14.04.2017r

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym i radosnym nastroju.

czytaj więcej

EUSPEC WG2-WG5 COST meeting on Recent Advances in Spectroscopy: Experiment and Theory - Kraków 4-5 April 2017


30.03.2017r

Miło nam poinformować Państwa, iż w dniu 04.04.2017 będziemy uczestniczyć w Krakowie w międzynarodowych warsztatach sieci naukowej EUSpec pod nazwą Recent Advances in Spectroscopy: Experiment and Theory. Warsztaty będą poświęcone prezentacji i dyskusji nad wyzwaniami teoretycznymi i eksperymentalnymi w badaniach spektroskopowych multiferroików, topologicznych izolatorów i nanomateriałów organicznych. Organizatorem warsztatów jest…

czytaj więcej

Spotkanie użytkowników systemów XPS firmy Thermo Fisher Scientific


23.03.2017r

W imieniu firmy Thermo Fisher Scientific mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na 2017 Thermo Fisher Scientific XPS User Meeting, który odbędzie się w terminie 13-15.06.2017 w East Grinstead w Wielkiej Brytanii.

Podczas spotkania będą omawiane między innymi następujące zagadnienia:

- technika wieloetapowa i analiza korelacyjna
- zaawansowana analiza w…

czytaj więcej

Kalendarz szkoleń dla użytkowników systemów firmy Horiba Scientific.


22.03.2017r

W imieniu firmy Horiba Scientific miło nam zaprosić Państwa na organizowane szkolenia dla Użytkowników.

Szkolenia te prowadzone są przez wykwalifikowanych Inżynierów aplikacyjnych, którzy podzielą się z Państwem  swoja fachową wiedzą oraz będą służyć poradami i wskazówkami, które pozwolą Państwu jeszcze efektywniej wykorzystać system na którym Państwo pracujecie. Jednocześnie będą mogli…

czytaj więcej

Website Currently Under Construction.


16.03.2017r

Thank You for visiting our website! Unfortunately, we are in the process of updating our website to better serve those who visit.

We appreciate your understanding and apologize for any inconvenience this may cause.

czytaj więcej

Szanowni Państwo witamy na nowej stronie internetowej


13.03.2017r

Miło jest nam powitać Państwa na nowej stronie internetowej.  Znajdziecie Państwo na niej wszelkie informacje obecne we wcześniejszej wersji strony internetowej, wzbogacone o nowoczesną szatę graficzną, logiczne uporządkowanie informacji i czytelne opisy produktów oraz nowe zakładki: AKTUALNOŚCI, REALIZACJE, SERWIS, co mamy nadzieję zapewni wszystkim zainteresowanym łatwiejszy dostęp do informacji na…

czytaj więcej

Współpraca z firmą IDM Instruments Pty Ltd®


27.02.2017r

Mamy przyjemność Państwa poinformować, iż z początkiem roku 2017 rozpoczęliśmy współpracę z firmą IDM Instruments Pty Ltd®.

IDM Instruments jest wiodącym australijskim producentem i dostawcą instrumentów badawczych i pomiarowych.  Dostarczają rozwiązania dotyczące jakości procesu produkcyjnego i wymogów w zakresie badań laboratoryjnych. W ofercie znajdują się maszyny wytrzymałościowe oraz urządzenia testujące…

czytaj więcej

Nowy kanał YouTube


07.02.2017r

Miło nam ogłosić, że ruszyliśmy z kanałem na YouTube.

Będą mogli Państwo na nim znaleźć materiały zamieszczane przez naszych partnerów przedstawiające nowości, filmy instruktażowe serwisu czy prezentację specjalistów, w których podzielą się oni swoja fachową wiedzą czy poradami z  ich bogatego doświadczenia z pracy z oferowanymi systemami.

Odwiedzajcie nasz…

czytaj więcej

Współpraca z firmą FCT Anlagenbau GmbH


13.01.2017r

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z firmą  FCT Anlagenbau GmbH.

Firma FCT Anlagenbau GmbH projektuje, wytwarza i sprzedaje systemy do rozwijania i produkcji seryjnej materiałów trudnotopliwych. W oparciu o ponad 30 lat doświadczenia, FCT kojarzona jest jako producent systemów do spiekania w temperaturze do 2800°C i…

czytaj więcej

Wdrożenie systemu ERP enova365


01.01.2014r

Stawiając na rozwój firmy, a tym samym zwiększenie efektywności działań sprzedażowych i posprzedażowych (serwisowych),  wdrożyliśmy nowy system ERP enova365 zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa.

Liczymy, że dzięki  nowym narzędziom jakie oferuje postęp technologiczny na świecie  będziemy jeszcze efektywniej realizować swoje zadania na każdym etapie działalności, w tym usprawniać obsługę…

czytaj więcej