AKTUALNOŚCI

Jak przeprowadzić dokładną i szybką analizę próbki za pomocą stołowego mikroskopu elektronowego wyposażonego w EDS - 23.04.2024

12.04.2024r

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium pt. "Jak przeprowadzić dokładną i szybką analizę próbki za pomocą stołowego mikroskopu elektronowego wyposażonego w EDS" organizowanym przez firmę Hitachi High-Tech i Oxford Instruments w dniu 23.04.2024 o godzinie 10:00 lub 15:00. Na webinarium trzeba się zarejstrować - link poniżej.

W tym webinarium specjaliści pokażą, jak uzyskać najlepsze wyniki z systemu energetycznego TTM/EDS (Tabletop Microscope, Energy Dispersive Spectroscopy) na wielu przykładach zastosowań. Zagłębią się w możliwości zarówno Hitachi TM4000Plus, jak i systemu AZtec/XploreCompact EDS firmy Oxford Instruments, a także omówią konieczność posiadania łatwego w użyciu i intuicyjnego oprogramowania na obu instrumentach, dając użytkownikom pewność analizy próbek przy minimalnym przeszkoleniu.

Dowiesz się o możliwościach TM4000Plus, w tym o wykorzystaniu wielu metod obrazowania i możliwości pracy zarówno przy wysokiej próżni, jak i zmiennym ciśnieniu, dzięki czemu można obrazować zarówno próbki przewodzące, jak i izoluzące.

Dołącz do webinarium i dowiedz się:

  • Jak zobrazować i przeanalizować dowolną próbkę w ciągu kilku minut bez obszernego przygotowania próbki
  • Jakiego rodzaju aplikacje mogą być wykonywane na TTM wyposażonym w EDS
  • Jak łatwa jest obsługa TM4000Plus
  • Jak AZtecLive i XploreCompact mogą poprawić produktywność


Zarejstruj się tutaj

Piotr CZERWIŃSKI