PARTNERZY

Riber

Firma Riber należy do wiodących na świecie producentów systemów MBE (MolecularBeamEpitaxy). Wytwarzając reaktory najwyższej jakości przyczynia się do systematycznego rozpowszechniania techniki nanoszenia warstw na podłoża, mogąc pochwalić się ponad 800 urządzeniami tego typu zlokalizowanymi na całym świecie.

Rozwój RIBER’a sięga początku lat 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to - dwanaście lat po założeniu firmy – na prośbę pionierów środowiska akademickiego, rozpoczęto budowę pierwszego w historii systemu osadzania warstw. Obserwując rosnące zainteresowanie i niezwykle wysoki potencjał tej techniki, RIBER zrewolucjonizował produkcję urządzeń optoelektronicznych i elektronicznych, wprowadzając na rynek pierwszy na świecie system MBE zaprojektowany „pod klucz”.

W 2008 firma RIBER umocniła pozycję lidera nawiązując współpracę z producentem systemów MBE VG SEMICON. Od tamtej pory systematycznie poszerza swój asortyment,  pracując obecnie nad wdrożeniem chipów krzemowych dla komputerów przyszłości.


Zobacz produkty