AKTUALNOŚCI

"nanoGPS: Rozwiązanie dla mikroskopii korelacyjnej": webinarium na żywo – 08.12.2022

22.11.2022r

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium zorganizowanym przez firmę HORIBA Scientific w dniu 08 grudnia 2022 roku o godzinie 16:00 CET.

Przełączanie między mikroskopami nigdy nie było tak szybkie i dokładne.

Czasami chciałbyś uzyskać dostęp do mikroskopu, który nie jest dostępny w Twoim własnym laboratorium, prawda? nanoGPS umożliwia szybką relokalizację punktów zainteresowania pomiędzy różnymi mikroskopami i modułami: Raman, SEM, EDX, EBSD, katodoluminescencja, mikroskop optyczny, AFM i wiele innych!

Dokładność opatentowanego rozwiązania nanoGPS opiera się na super-rozdzielczości i nie jest ograniczona przez rozdzielczość optyczną w przeciwieństwie do rozwiązań opartych na podstawowych markerach zależnych od użytkownika. Kluczową technologią stojącą za nanoGPS jest obrazowe wykrywanie położenia, dzięki któremu precyzyjne położenie i orientacja mogą być określone na podstawie pojedynczego obrazu wzorcowego znacznika. Precyzja rzędu kilku nm i dziesiątej częśći rad jest osiągalna dzięki technologii nanoGPS, co prowadzi do typowej dokładności relokacji rzędu kilku mikronów.

nanoGPS oszczędza czas i otwiera nowe możliwości przed naukowcami. Dołącz do webinarium, aby dowiedzieć się, jak przyjazny jest to program i przedyskutować z ekspertami z firmy HORIBA Scientific, jak możesz go wypróbować samemu!


Rejestracja do webinarium

dr inż. Bogusław BURAK