PARTNERZY

AMETEK MOCON

Od 50 lat firma pioniersko projektuje, rozwija, sprzedaje i serwisuje precyzyjne przyrządy do pomiaru gazu do krytycznych zastosowań. Podstawowe technologie koncentrują się na analizie i kontroli gazów.

Marki produktowe są liderami w swojej przestrzeni rynkowej. W obsługiwanych dziedzinach urządzenia Mocon i  Dansensor są zwykle uważane za reprezentujące standard podstawowy lub standard branżowy według których firmy oceniają opakowania, folie barierowe i skład gazów w opakowaniach.

Dansensor jest duńskim oddziałem firmy Mocon, który zapoczątkował swoją działalność w 1983 roku i jest producentem urządzeń do kompleksowej kontroli pakowania w atmosferze modyfikowanej. Firma dostarcza przyrządy do pomiaru przenikania gazów, analizatory gazów resztkowych MAP, analizatory szczelności opakowań, mieszalniki gazów, analizatory i systemy sterujące gazami MAP on-line.

Analizatory do testowania przenikalności gazów, są produkowane przez Mocon w USA. Urządzenia te, uznawane są za wiodące w branży od ponad 50 lat i stanowią podstawę wielu globalnych norm testowania przenikalności, takich jak ASTM D3985 i ASTM F1249.


Zobacz produkty