AKTUALNOŚCI

Annealsys łączy się z Grupą ECM

10.12.2021r

Firma Annealsys łączy się z Grupą ECM, międzynarodowym liderem wysokowydajnych przemysłowych rozwiązań termicznych, obecnym w ponad 30 krajach, w celu wzmocnienia swojej działalności produkcyjnej pieców do szybkiej obróbki cieplnej RTP i dalszego rozwoju przy jednoczesnym zachowaniu autonomii. Integracja z Grupą ECM umożliwi realizację synergii dla rozwoju innowacyjnych produktów i procesów z nimi związanych.

Przejęcie to pozwoli firmie Annealsys przyspieszyć rozwój firmy poprzez dostarczanie pieców RTP do zastosowań produkcyjnych oraz silniejsze wsparcie klienta. Utrzymane zostanie pozycjonowanie wysokowydajnych i innowacyjnych pieców RTP do pracy w wysokich temperaturach i wysokowydajnymi narzędziami produkcyjnymi z certyfikatem SEMI-S2 i interfejsem SESC/GEM.

Wiele możliwych synergii z jednostkami grupy ECM da firmie Annealsys możliwości rozwoju nowych aplikacji i maszyn do osadzania przy użyciu technologii DLI (Direct Liquid Injection).

Filozofia firmy polega na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, zapewnianiu wysokiej niezawodności i wysokiej jakości narzędzi, niskich kosztów obsługi oraz oferowaniu wyjątkowej wsparcia klienta i serwisu.


Zobacz produkty

Piotr CZERWIŃSKI