AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować, że zostaliśmy uhonorowani nagrodą firmy Integra LifeSciences za najlepszy wynik sprzedaży aspiratorów CUSA w obszarze EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki) w roku 2016

17.04.2017r

Szanowni Klienci,

Jesteśmy dumni z otrzymanej nagrody, która została wręczona na nasze ręce podczas marcowego spotkania dystrybutorów w Lizbonie.

Nagroda jest przyznawana firmom, które w poprzedzającym roku osiągnęły największą sprzedaż w krajach leżących na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zdaniem firmy INTEGRA jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem w obszarze EMEA.

Firma COMEF Sp. z o.o. Sp. k. otrzymała tytuł „BEST CUSA GROWTH” za sprzedaż aspiratorów ultradźwiękowych CUSA firmy Integra. Od wielu lat zajmujemy się rozwojem infrastruktury w polskich szpitalach. Wyróżnienie to jest szczególnie cenne. Oznacza, że nasz aspirator CUSA EXCEL został zauważony i spodobał się Klientom. Szczególne podziękowania składamy naszym Klientom, którzy oceniają przede wszystkim jakość produktów, innowacyjność i wysoki poziom szkoleń podczas wyboru wyposażenia swoich sal operacyjnych. Nasz sukces nigdy nie byłby możliwy bez Państwa.

Pamiętamy, że takie wyróżnienie to wyzwanie i motywacja do dalszej pracy. Firma COMEF z pewnością uczyni wszystko, aby zachować wypracowane wysokie standardy obsługi i nieustannie podnosić kwalifikacje pracowników.